World of world's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of world's

Travian igra
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Opis alianse

Go down 
AvtorSporočilo
stell
Admin
stell


Število prispevkov : 31
Age : 37
Registration date : 14/12/2007

Opis alianse Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Opis alianse   Opis alianse Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 5:26 am

World of world's - W.W.

V naši aliansi upam, da ste vsi aktivni igralci in dostopate do svojega računa na travianu vsaki dan vsaj enkrat ! Ker če ne bomo sodelovali kot skupina in si pomagali drug drugemo, kot v vojski tako tudi v surovinah, nas bodo drugi povozili !
Dokler nimate surovinskih polj najmanj 200 po urni proizvodnji vam je brez veze delat vojsko, ker vas bo kasneje lovilo. Jaz sem se tako zaribal na serverju 2. Imel sem veliko vojske in malo surovinskih polj, potem sem pa naletel na močnejšega igralca, ki mi je to vojsko pokončal in si nisem več opomogel, ker so me potem stalno napadali !
Sedaj, ko se bo aliansa ustalila in ko bo še več uporabnikov in malo več populacije, bom začel delati statistiko prebivalcev in bom oziroma bomo vsak teden enega nadgradili z surovinami ! Kolko bo to surovin še ne vem, odvisno od zmožnosti !

Še par pravil:

  1. Za sprejem v alianso se računa: povprečje populacije v ally*0.8.
  2. Bodi v bližini naše alianse. Največ 15 kvadratkov od uporabnika stell, ali 25 minut trgovca.
  3. Bodite vsaj enkrat na dan aktivni.
  4. Da boste aktivni na našem forumu.
  5. Ne sme vas biti strah iti v vojno! Vsak pomaga!
  6. Ne smete biti farma nekega drugega igralca, če pa ste raje prispevajte tiste surovine aliansi.
  7. Če pride do napada enega, pomagamo drug drugemu, po naših zmožnostih !
  8. Če namirno napadete enega izmed naše alianse, si izgnan ter postaneš naša farma.


Če imate kakega frenda, soseda itd in bi radi da se pridruži aliansi me kontaktirajte in bomo videli kaj se da narediti !


********
*
MOTO *
********



If we all work together we can concur the world !

Nazaj na vrh Go down
https://worldofworlds.slovenianforum.com
 
Opis alianse
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
World of world's :: Dobrodošli na W.W forumu :: Opis Alianse-
Pojdi na: